Services

Удобности

 • соба за непушачи
 • телевизор со рамен екран
 • сателитска телевизија
 • туш
 • тоалет
 • «King size» кревет
 • гардеробер
 • ормар
 • Wi-Fi
 • два кревети за по едно лице
 • вентилатор
 • поглед кон град
 • поглед на коридорот
 • поглед кон планинa
 • кревет за едно лице
 • два „Queen size“ кревети
 • smart TV
 • пегла
 • шпорет
 • греалка
 • фрижидер
 • биде
 • пешкири за капење
 • бања
 • бојлер
 • две бањи
 • сапун
 • тоалетна шоља
 • када или туш кабина
 • балкон
 • поглед кон градина
 • брачен кревет
 • огледало
 • маса за јадење
 • стол
 • гардеробер со лизгачки врати
 • тросед
 • комода
 • гарнитура
 • биро
 • маса
 • столчиња
 • ноќна маса
 • закачалки
 • масичка за кафе
 • тапациран мебел
 • дневна соба
 • садови
 • мини-кујна
 • три соби
 • одржување на соба
 • три спални соби
 • чаши
 • трпезарија
 • кујна
 • поплочен под
 • сеф
 • чајник
 • услуга за перење (се доплаќа)
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>